Led szalag vezérlők, Led szalag vezérlők jel, Led szalag RGBW
Led szalag jelerősítő RGBW. 12V, 288W, 4*6A. Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLJELSZRGBW288W |
| Feszültség | 12V;24V |
| Fogyasztás | 1W |
| Szín | RGBW |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 64*81*24 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
Jel erősítő rgb szín vezérlőkhöz, Led szalaghoz vagy fényerőszabályzóhoz. RGBW. 12V, 288W, 4*6A. 288 wattal lehet bővíteni a vezérlő vagy a dimmer teljesítményét! Bruttó súly: 110g. A használati utasítás a dobozban és legalul a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban is megtalálható! Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 249 db |
2799 Ft + ÁFA (3555 Ft)
Az akció csak 2026-05-17 és 2026-12-31 között érvényes!
